PUBG Mobile Global Championship (PMGC) 2020 Finalleri‘nin resmi tema şarkısı yayınlandı. İsmi “Battle for Glory” (Zafer İçin Savaş) olan şarkı bir çok kişi tarafında beğenildi.

Müzik videosu, PMGC Finallerinde yarışan 16 takımın tamamının logolarını barındırıyor. PUBG Mobile karakterleri Finallerin yapılacağı yer olan Dubai‘ye giriş yapıyor.

PUBG Mobile‘ın tarihinde ilk kez bir etkinliğin resmi bir tema şarkısı yapıldı. Şarkı 22 Ocak‘ta PUBG Mobile’da da yayınlanacak. Oyuncular muhtemelen lobideyken bu şarkıyı dinleyebilecekler.

"Battle For Glory" - The PMGC Finals Theme Song Music Video

PMGC Finalleri 21 – 24 Aralık tarihleri ​​arasında oynanacak. Oyuncular Dubai’deki Coca-Cola Arena’da yarışacak. Ancak Tencent dün, oyunculardan üçünün COVID-19 testinin pozitif çıktığını ve karantina altına alındığını duyurmuştu. Bu üç oyuncu ise otellerinden oyuna bağlanabilecekler.

16 takım, dünya şampiyonu olmak ve 1,2 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak için 24 maçta yarışacak. PUBG Mobile Türkiye’nin YouTube ve Twitch kanallarında maçlar canlı olarak yayınlanacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: PUBG Mobile Global Championship Finalleri Yarın Başlıyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin