PUBG Güncelleme 12.2 ‘nin oyuna eklenmesiyle birlikte beraberinde yeni bir 8x8 harita olan TAEGO’yu yanında getirdi. Ayrıca Survivor Pass: TAEGO artık PC ve konsol oyuncuları için yayında. Güncelleme ilgili detaylı yama notlarını Güncelleme Yama Notları” tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Raporu 12.2 | TAEGO, Geri Dönüş BR ve Yeni Özellikler | PUBG

TAEGO’ya Hoş Geldiniz –  TAEGO 1980’lerin Güney Kore’sinde, oyuncuların geniş ve açık sazlıklardan Hosan cezaevinin yakın bölgelerine kadar çeşitli bölgelerde mücadele etmesine fırsat veriyor. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde çıkan ilk yeni 8x8 harita TAEGO, Geri Dönüş BR (ikinci şans mekaniği) ve Şahsi-OED (kendi kendini canlandırma öğesi) dahil olmak üzere bu haritaya özel, benzersiz özelliklere sahiptir.

“Survivor Pass: TAEGO”nun Tanıtımı: Bu Survivor Pass’ın teması, çoğunlukla yeni harita TAEGO’dan esinlenmiştir. Oyuncular 50 seviye boyunca ilerledikçe çeşitli ödüller kazanabilirler. Hepsi bu kadarla da sınırlı değil – 50. seviyeyi geçen oyuncular madalyalar, amblemler ve G-Coin dahil olmak üzere bonus ödüller elde edebilirler.

Önceki içerikVCT 3. Aşama Challengers 2, Kapalı Elemeye Davet Alan Takımlar
Sonraki içerikEA Play Live 2021, 22 Temmuz’da Düzenlenecek!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin