REKLAMmonsters reloaded advertisement

PUBG Global Invitational bir yandan devam ederken bir yandan da 5-7 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan özel Survival Turnuvası ile ilgili detaylar paylaşıldı. Özel Surviva turnuvası PGI.S’de sekiz farklı bölgeden yarışan 32 takım yeni kurallar çerçevesinde oynayacak ve bu turnuvanın ödül havuzu toplamda 60.000 dolar olacak ve bunu kazanan takım ödülün yarısına yani 30.000 dolarına sahip olacak.

Krafton, Survival turnuvasını mini etkinlik olarak düzenliyor ve bu turnuvadaki ödül havuzu PGI.S turnuvasının ödüllerinden ayrı olarak dağıtılacak. PGI.S’de yarışan 32 takım, üçüncü hafta performanslarına göre dörtlü ve sekizli gruplara ayrılacaklar. Gruplarda en yüksek puanı yapan takım bir sonraki tura geçecek.

Kurallara gelecek olursak PUBG geliştiricileri, esas olarak hareketliliği sınırlamak ve oyunculara daha fazla çatışma imkanı vermek için maçların hızını arttıracak ve Safe alanını kısıtlayacak. Survival etkinliğini izleyen seyirciler ise hangi takımın kazanacağı hakkında tahminlerde bulunabilecek ve ücretsiz kuponlar kazanabilecekler.

PGI.S Espor sekmesi 14 Nisan’a kadar açık kalacak ve ürün satışlarındaki paranın %30’luk kısmı PGI.S turnuvasının ödül havuzuna gidecek.

Survival turnuvasını buradan izleyebilirsiniz.

Önceki içerikG2 Esports, kennyS’i Yedeğe Çekme Kararı Aldı
Sonraki içerikPUBG Mobile: New State, 5 Milyon Ön Kayıta Ulaştı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin