Bugün başlayan ve toplamda 96 maç sürecek olan PUBG Europe League Phase 3  1. gün analizlerini sizler için hazırladık. İşte PUBG Europe League Phase 3 Gün 1 İstatistikleri.

Bir hayli çekişmeli başlayan organizasyonun ilk gününden geri kalan istatistiklerde temsilcimiz Digital Athletics günü 13. olarak bitirerek, turnuvaya pek iyi bir başlangıç yaptı diyemeyiz.Digital Athletics‘ten Team Solo Mid(TSM) takımına transfer olan IROH‘un takımı ise günü 4. sırada bitirdi. Natus Vincere(NAVİ) günü zirvede tamamladı. İşte genel sıralama.

Genel Sıralama

Haftanın ve günün oyuncuları.

İlk gününü geride bıraktığımız organizasyonda, haftanın(günün) en çok öldürme alan 5 oyuncusu belli oldu.  Birinci sırada, İngiltere asıllı Ninja İn Pyjamas(NiP) oyuncusu MIRACU bulunmakta.

İlk haftanın(günün) en çok hasar veren 5 oyuncusu belli oldu. Birinci sırada, Rusya asıllı Faze Clan oyuncusu UBAH bulunmakta.

PUBG Europe League genel istatistiklerini ve analizlerini gün ve haftalık olarak her maç sonu sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Maçları canlı olarak PUBG Starladder resmi twitch kanalı PEL_Esports üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

PELC B Grubu’nda 1. Hafta Maçları Tamamlandı!

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin