KRAFTON, Inc. geçtiğimiz gün yaptığı duyuru ile PUBG BLACKPINK iş birliğini ve detaylarını PUBG severler ile paylaştı. Bu ortaklık, bir oyun içi etkinliği ve belirli haritalarda bulunabilen tematik unsurları ve çeşitli BLACKPINK temalı oyun içi eşyayı içeriyor.

PUBG: BATTLEGROUNDS X BLACKPINK DETAYLARI

BLACKPINK İş birliği Etkinliği – 18 Ağustos’tan 7 Eylül’e kadar oyuncular, oyun içi Seviye 3 kaskları ve Contraband kuponları gibi özel BLACKPINK öğelerini almaya yarayan puanlar kazanmak için özel oyun içi etkinlik görevlerine* katılabilirler. Ek ayrıntılar https://battlegrounds.pubg.com adresinde mevcuttur.

BLACKPINK Oyun İçi Eşyaları – Eğer oyuncular yukarıda bahsedilen etkinlik görevlerini tamamlayamazlarsa 4 Ağustos’tan 2021’in sonuna kadar BLACKPINK temalı eşyaları satın alma şansına sahip olacaklar. 35 farklı ürün satın alınabilecek. JISOO, JENNIE, ROSÉ ve LISA’nın kendi kozmetik paketleri mevcut olacak ve her biri temaya bağlı saç, kıyafet, isim künyesi, kask, silah ve ifade içerecek.

Temalı Oyun İçi Harita Elementleri – İş birliğinin anısına, PUBG: BATTLEGROUNDS‘daki haritalara çeşitli BLACKPINK temalı öğeler uygulanacaktır. Bina çıkartmaları, uçak afişleri, sandıklar ve seviye 3 kaskları tedarik etmek için tematik değişiklikleri içeren unsurlar, 4 Ağustos – 7 Eylül arası PC’de ve 12 Ağustos – 15 Eylül arası konsollarda mevcut olacak.


KAYNAK: KRAFTON Basın Bülteni

Önceki içerikRegnum Carya Esports, Eski fastPay Wildcats Oyuncusu İle Anlaştı
Sonraki içerikTürkiye Espor Basketbol Ligi’nde Yarı Finalistler Belli Oldu!
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin