PUBG Global Series’in COVID-19 sebebiyle iptal edilmesinin ardından duyurulan online turnuva Charity Showdown Bölgesel Elemeleri başlıyor.

Charity Showdown Kayıtları açıldı

Charity Showdown Bölgesel Elemeleri Avrupa bölgesi adı altında toplanmak üzere 3 ayrı bölgeye bölünmüş durumda. MEA, Europe West ve Europe East olmak üzere ayrı ayrı bölgesel eleme kayıtları açıldı. Her bölgede elemelerin tarihleri farklı belirlenmiş. MEA bölgesi için elemeler 5-12 Mayıs, Europe West bölgesi için 2-9 Mayıs, Europe East bölgesi için ise 4-11 Mayıs planlanılmış durumda.

Her bölgeden Grand Final’e yükselecek takım kontenjan sayısı ise farklı planlanmış. Bölgelere göre; MEA bölgesinden 3 takım, Europe West bölgesinden 6 takım, Europe East bölgesinden ise 4 takıma kontenjan verilmiş durumda.

Grand Final 24 takım, 8’er üç gruba ayrılmış şekilde gerçekleşecek. Bölgesel elemelerden gelen 13 takımın arasına davetli 11 takım (FaZe Clan, Team Liquid, Natus Vincere, TSM, ENCE, Raise Your Edge Gaming ,WTSG, Northern Lights Team, Adepts, Tornado Energy and Omaken Sports) katılacak ve takımlar tamamlanmış olacak.

Grand Final Grup aşamaları 15-17 Mayıs ve 22-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Genel sıralamada en iyi performans gösteren 16 takım 29-31 Mayıs tarihleri ​​arasında PCS Europe Charity Showdown Büyük Finalleri’ne 100.000 dolarlık ödül potası için savaşacak. Pubgseverler turnuvayı www.twitch.tv/playbattlegrounds adresinden takip edip izleyebilirler.

Ülkemizin de içinde bulunduğu MEA bölgesi elemeleri planlaması ise şu şekilde;

Kayıtların açılışı 27 Nisan;

  • Kayıtların kapanışı 1 Mayıs saat 19:00
  • Check-in başlangıcı: 30 Nisan saat 19:00
  • Check-in bitişi: 1 Mayıs saat 19:00
  • Turlar ardı ardına günlerde her gün 6 maç üzerinden olmak üzere saat 19:00’da başlayacak. Her maç arası 10 dakika olarak belirlenmş. Yarı final ve final turları ise 2 gün 6’şar maç üzerinden oynanacak. Son turda ilk 3 takım PCS Charity Showdown’da oynamaya hak kazanacak.

Kayıt ve bilgi için buradaki adresi kullanabilirsiniz.

Önceki içerikValorant Dereceli Kümeleri Sızdırıldı!
Sonraki içerikGigabyte Z490 Anakart Modelleri Sızdırıldı! Tam 16 Model!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin