PCS Charity Showdown Europe’ta ilk hafta maçları son buldu. Omaken Esports kendi grubunun maçlarını domine ederek haftayı lider bitirirken, Türk oyuncumuz Iroh’un takımı TSM ile 4. sırada yer aldı.

Omaken Esports haftayı Domine eden ekip oldu

100.000 dolar ödül havuzlu PCS Charity Showdown geçtiğimiz Cuma günü A ve B grubu maçlarıyla start aldı. Bugün oynanan A ve C grubu maçlarıyla ilk hafta grup maçları son bulmuş oldu. Omaken Esports haftaya rüzgar gibi giriş yaparak 125 puanla lider tamamladı. İlk gün maçlarında kötü skorla başlayan Iroh’un takımı TSM, ikinci gün maçlarında ise telafi ederek 2. sıraya kadar yerleşti. 3. gün maçları olmayan TSM 4.lüğe kadar gerileyerek haftayı 89 puanda tamamladı.

Temsilcilerimiz ilk 16 potası şansını korudular

Temsilcilerimiz İstanbul Wild Cats 15, Digital Athletics ise 16. sırada tamamladı. Diğer bir temsilcimiz Etiget Esports ise ilk hafta ilk 16 potasını korumayarak 17.sırada yer aldı. Bu sonuçlara rağmen ikinci hafta maçlarının da olduğunu ekleyelim. Ayın 22-23-24’ünde oynanacak son hafta grup maçlarıyla grup maçları son bulacak. 3 takımımızda iddiasını korurken ilk 16 potasındaki takımlar finalde 100.000 dolar ödül için yarışma şansını yakalayacak.

Haftayı Tempus ve FaZe Clan 2. ve 3. sırada tamamladı. Bugün oynanan maçlardan Etiget Esports’un da olduğu bir klibi sizlerle paylaşalım.

 

Önceki içerikApex Legends İki Kostümünü Twitch Prime Bağlayarak Alabilirsiniz
Sonraki içerikCall of Duty: Warzone En İyi M4A1 Loadout Dizilimleri

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin