Bizimle bağlantı kur

CS: GO

MIBR, Major Turnuvası İçin coldzera’ya Muhtaç

Brezilyalı ekip MIBR, coldzera ile birlikte major turnuvasına katılmak istemiyor ancak major kurallarına göre takım coldzera ile birlikte major turnuvasına katılmak zorunda.

Brezilyalı CS:GO habercisi Roque Marques’in haberine göre MIBR, major turnuvasına katılmak için coldzera’ya muhtaç. Habere göre normal şartlar altında MIBR, coldzera ile BLAST Pro Series Los Angeles ve IEM Chicago turnuvalarına katılacaktı ve sonra coldzera ile yollar ayrılacaktı. StarLadder Berlin Major turnuvasına koçları olan zews ile katılmayı planlayan Brezilyalılar için kötü bir haber geldi.

Major turnuvasının 12. maddesinde kadrolar kilitlendikten sonra “Acil durumlar haricinde oyuncu değişikliği yapılamaz” deniyor. Acil durum olarak vize sorunları, ciddi sağlık sorunları ve gecikmelerin olması durumunda takımın koçu veya 6. oyuncunun oynamasına izin veriliyor. coldzera kendi isteğiyle takımdan ayrılmak istediği için bu değişiklik “Acil durumlar” kategorisine girmediği için MIBR major turnuvasına coldzera ile katılmak zorunda.

Habere göre coldzera, takım ile birlikte major turnuvasına katılmak istedi ancak oyuncular bunu kabul etmedi. Büyük ihtimalle coldzera takım ile major turnuvasına katılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TACO:”MIBR psikolog tuttu. Major öncesinde takım ile çalışacak“

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO