REKLAMmonsters reloaded advertisement

Sizlerinde bildiği üzere VALORANT arenasına yıldız isimleri transferiyle giriş yapan Blaze Esports, transferleri ile en çok konuşulan takım oldu. Kimsenin beklemediği transferleri gerçekleştiren Blaze Esports’a Gamerbase ailesi olarak başarılar dileriz. Bunun ile birlikte Avrupa’dan Blaze Esports’a transfer olan Melih ”pAura” Karaduran ile sizler eşliğinde soru-cevap gerçekleştirdik. Bakalım Melih, sizlerin sorduğu sorulara hangi yanıtlar vermiş?

Melih ”pAura” Karaduran İle Soru-Cevap

SORU 1: Merhaba PAURA! Öncelikle soru-cevap teklifimizi bu yoğunluğun içerisinde kabul ettiğin için GAMERBASE olarak teşekkür ederiz.

CEVAP 1: Rica ederim , bende beni bu röportaja davet ettiğiniz için teşekkür ederim.

SORU 2: PAURA, nickinin anlamı nedir ve kaç Yaşında FPS Oyunlarına Başladın ve Nasıl Başladın bize kısaca anlatır mısın?

CEVAP 2: pAura italyanca da korku demek fps oyunlarına küçük yaşta başladım astım hastasıydım ve ilaçları rahat almam için ailem sayesinde oyunlar ve fps ile tanıştım diyebilirim.

SORU 3: Kısa bir zaman içerisinde büyük başarılar elde ettin ve göğsümüzü kabarttın diyebiliriz. Fakat ani bir karar ile birlikte Türkiye’den devam etmek istedin. Avrupa ile Türkiye Espor koşullarını, standartlarını ve neden Türkiye’yi tercih ettiğini bize aktarır mısın?

CEVAP 3: Gururlandıra bildiysem ne mutlu bana. Kendi kulübümü katmadan konuşmak istiyorum çünkü bana göre Blaze Avrupa standartlarında bir kulüp fakat şuanda iyi iş çıkaran kulüpler tabikide var ama Avrupada ki kulüpler fazlasıyla destek veriyor. Türkiye’yi seçmemde ki en büyük etkenler Blaze , kadro ve Riot’un Emea için sunduğu slotlar.

SORU 4: Kendi yaptığın açıklamalar ile birlikte Avrupa’dan en iyi takımlardan teklif aldığını belirttin. Fakat kendi düşüncelerin doğrultusunda Blaze Esports ile anlaşma sağladın. Türkiye’den farklı bir organizasyondan teklif aldın mı? Aldıysan neden Blaze Esports’u tercih ettin?

CEVAP 4: Türkiye’den başka bir kulüpten teklif almadım ki zaten bonservis bedelimi karşılayacak o seviyede çok fazla takım yok belki de hiç olmayabilir.

SORU 5: Kısa vade içerisinde en büyük hedefiniz Avrupa olduğunu ve takımınızı Avrupa sefiri olarak nitelendirdin. Takım olarak gerçekten bir uyumunuz var mı? Takım olarak birbirinize çok sıkı bir uyum sağlayabileceğinizi düşünüyor musunuz?

CEVAP 5: Her şey adım adım olacak hepsi sevdiğim arkadaşlarım ve hızlıca bu uyumu yakalayacağız şüphemiz yok.

SORU 6: Yaklaşık 30-40 gün içerisinde VALORANT Champions Tour son aşaması gerçekleşecek. Önünüzde ki bu sayılı günlerde Antrenman planınız nasıl olacak?

CEVAP 6: Bilinçli ve planlı çalışmayı seviyorum yoğun ve zor geçecek fakat üstesinden geleceğiz bu kadar haritayı yetiştirmek kolay olmayacak.

SORU 7: Bize kısaca ülkemizdeki VALORANT takımları ve organizasyonları hakkındaki profesyonel düşüncelerini ve yorumlarını aktarır mısın?

CEVAP 7: Organizasyonlar hakkında yorum yapmak istemiyorum fakat iyi seviyede oynayan takımlar var esnek olmaya ve gelişmeye açık oldukları sürece Türkiye VALORANT topluluğu Avrupa’da çok güzel işler yapabilir.

Önceki içerikPES 2021 myClub Haftanın Öne Çıkan Oyuncuları Açıklandı!
Sonraki içerikRare Esports Transfer Çalışmalarına Devam Ediyor
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin