Bizimle bağlantı kur

Espor

League Of Legends İkinci Hafta Geride Kaldı

VFŞL’de yaz mevsiminin ikinci haftası geride kaldı. Zirve, üçer galibiyeti bulunan 1907 Fenerbahçe Espor, Galatasaray Espor ve Royal Youth tarafından paylaşıldı. Sürpriz sonuçların damgasını vurduğu haftanın ardından ligde namağlup takım kalmadı.

ZİRVEDE Kİ TAKIMLAR

1907 Fenerbahçe Espor, Galatasaray Espor ve Royal Youth  zirveyi paylaştı.

 

1907 Fenerbahçe Espor

İlk hafta kötü  bir başlangıç yapan  son şampiyon, ikinci haftada kendine geldi. Hades’i destek rolünde kullanmaya başlayan ekip Luger’i de takıma  ekledi. Bu değişiklik takıma zorlu Royal Youth karşılaşmasında kolay bir galibiyet getirdi. GALAKTICOS karşısında da kazanan 1907 Fenerbahçe Espor, zirveye geri döndü.

Galatasaray Espor

Lige İstanbul Wildcats karşısında aldığı ağır yenilgiyle başlayan Galatasaray Haftayı Beşiktaş ve Bursaspor Esports karşısında aldığı galibiyetlerle kapattı. Ligin ikinci haftasını ikinci olarak tamamladı. Yine de bu kadro henüz ciddi bir sınavla karşılaşmadı.  22 Haziran Cumartesi günü oynanacak 1907 Fenerbahçe Espor karşılaşması, yeni GS  adına önemli bir sınav olacak.

Royal Youth

İlk hafta oynadığı mükemmel oyun ile herkesi kendine hayran bırakan Royal Youth  1907 Fenerbahçe Espor karşılaşmasını kaybetti. Zirve adaylarının dağınık görünümü aslında RYL’nin şampiyonluk iddiasını güçlendirmişti. Ne yazık ki FB karşısında alınan ağır yenilgi, takım hakkında fikir belirtmek için erken olduğunu gösterdi. Yine de RYL, haftanın son günündeki İstanbul Wildcats karşılaşmasını kazanarak bu süreci minimum hasarla kapattı.

1 GALİBİYET 1 MAĞLUBİYET ALAN TAKIMLAR

  • Beşiktaş: Haftaya GS karşısında aldığı mağlubiyet ile başladı. Bu mağlubiyetin ardından başlangıç beşlisinde Mayhem ve Robin’i kullanmaya karar veren ekip AUR karşısında kazanmayı bildi.

 

  • Bahçeşehir SuperMassive:IW karşısında alınan rahat galibiyetle başladı. Luana, aldığı Beşte Beş ile bu karşılaşmanın yıldızı oldu. Ne yazık ki takım DP karşısında kabus yaşadı. Genç isimlerden oluşan DP kadrosu SUP’u yalnızca 31 dakikada mağlup etti.

 

  • Bursaspor Esports: Bu mevsim galibiyetle  erken tanıştı. GAL karşısında galip gelen takım, puan tablosunun dibinden kurtulmak adına önemli bir adım attı. Takım, GS karşısında da iyi bir oyun sergilese de galibiyete ulaşamadı.

 

  • Dark Passage: Haftanın en büyük sürprizine imza attı. Haftaya AUR mağlubiyetiyle başlayan takım başlangıç beşlisinde bir değişiklik yapmaya karar verdi. Crystal’ın yerini genç isim Kituruken aldı. Kituruken ilk maçında yıldızlaştı ve takımına SUP karşısında çok önemli bir galibiyet getirdi.

 

  • Doğuş Üni Aurora:İyi başladı, kötü bitirdi. DP karşısında rahat bir galibiyet alan takım zirve adaylarından biri haline gelmişti. Ne yazık ki BJK mağlubiyeti AUR’un zirveye tırmanışına engel oldu.

 

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Espor