Bildiğiniz üzere VCT Champions’da mücadele etmek için Riot Games tarafından Last Change turnuvası düzenleniyor ve bu turnuvada temsilcilerimizden SuperMassive Blaze, Futbolist ve Oxygen Esports’da yer alıyor. Bugün başlayan turnuvada temsilcilerimizden Futbolist ve Oxygen Esports karşı karşıya geldi. Bir diğer karşılaşma ise G2 Esports ve Anubis Gaming arasında oynandı.

Last Change: EMEA İlk Gün Karşılaşma Sonuçları

G2 Esports 2-0 Anubis Gaming

Last Change: EMEA’nın ilk karşılaşması G2 Esports ve Anubis Gaming arasında oynandı. G2 Esports Bind haritasında rakibi karşısında kolay bir galibiyet alarak durumu 1-0’a getirdi. İkinci harita da ise Anubis Gaming, G2 Esports karşısında her ne kadar istediği oyunu oynasa da kazanamadı. G2 Esports adını bir üst tura yazdırırken Anubis Esports’da kaybedenler grubundan yoluna devam edecek.

  • Bind: 13-4
  • Breeze: 13-11

Futbolist 2-0 Oxygen Esports

Seyir zevki yüksek olan bu maçta Futbolist ekibi, Oxygen Esports’u 2-0 yenmeyi başardı. İlk haritada rakibine üstünlük kuran Futbolist, karşılaşmayı kolay bir şekilde kazanırken ikinci harita da her ne kadar zorlansa da yine kazanmayı başardı. Futbolist yarı finalde G2 Esports ile eşleşirken Oxygen Esports ise kaybedenler grubunda Anubis Gaming ile karşılaşacak.

  • Split: 13-6
  • Ascent: 13-10

Gün Sonu Tablosu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin