Birkaç Valorant geliştiricisi, bugünkü canlı yayın sırasında İkinci Bölümden bahsederek Klasik tabancanın geleceği ve tüfeklerin hareket halindeki isabetleri hakkında konuştu. Tabanca değişiklikleri yeni sezonda gelecekken, oyuncuların tüfek nerfleri için biraz daha beklemesi gerekebilir.

Kıdemli oyun tasarımcısı Sal Garozzo, geliştiricilerin Klasik tabancanın “uygun bir yere” sahip olmasını istediğini ve silahı dikkatli bir şekilde zayıflattığını söyledi.

Klasik tabanca, turun başında tüm oyunculara verilen ücretsiz bir silah olduğu için biraz fazla iyi bir performans gösteriyor gibiydi. Oyuncular artık tabanca ile en verimli şekilde çatışmak için sağ tıklamalar arasında biraz zaman ayırmalı ve aimlerini daha aşağıda tutmalılar.

TenZ Shows How To RUN & HEADSHOT In Valorant...

Gelelim tartışmalı tüfek atışlarının isabetlerine, özellikle hareket halinde Phantom silahının isabetli atışlarına. Garozzo, geliştiricilerin hareket halindeyken tüfekleri daha az isabetli hale getirmek için planları olduğunu söyledi. Oyun tasarımcısı Max Grossman tarafından Noel Arifesinde de yayınlanan bu habere rağmen, bu düzeltmenin ne zaman yayınlanacağına dair kesin bir tarih yok.

VALORANT‘ın İkinci Bölümü, yeni bir savaş bileti, düellocu Yoru ve dereceli sisteminde kapsamlı değişiklikler sunuyor. İkinci Bölüm, Birinci Perde 12 Ocak‘ta başlayacak.

Önceki içerikBeşiktaş Esports Valorant Takımının Yeni Üyesi: Brasco
Sonraki içerikHaven Haritasında Omen Bugu Keşfedildi
Avatar
Kendisi 30 yaşında ve İngilizce öğretmeni olan yazarımız 10 yaşından itibaren bilgisayar oyunları ve teknolojiye ilgi duyuyor. E-spor, teknoloji ve oyunlar hakkında yazılar yazıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin