Eski profesyonel CS:GO oyuncusu ve şu an VALORANT oyuncusu olan Jason “JasonR” Ruchelski, FaZe ekibiyle sözleşme imzalandıktan yalnızca altı hafta sonra ekipten ayrıldı. JasonR’a VALORANT kadrosuna kimlerin katılacağı hakkında sorulmaması, takım içerisinde fazla söz hakkı verilmemesi, ekip ve JasonR arasındaki sorunların ana kaynağı olarak gösteriliyor.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

JasonR, FaZe ekibinin Corey “corey” Nigra ile birlikte VALORANT kadrosunu kurmak için aldığı ilk oyuncular arasındaydı. JasonR’a göre; FaZe ekibi takım kaptanı olarak JasonR’ı seçti. Ancak takım içerisinde kendisine çok söz hakkı verilmedi. Ayrıca ekip içerisinde birkaç anlaşmazlık da yaşayan JasonR, sadece altı hafta sonra organizasyondan ayrılma kararı aldı.

“FaZe Klan ve @JasonRuchelski yollarını ayırmaya karar verdi. JasonR kendine başka bir VALORANT ekibi kurmaya ve yeni fırsatlar aramaya çalışıyor.

Jason ile çalışmak bizim için muhteşem bir deneyimdi. Umarız gelecekte yollarımız yine kesişir. #FaZeUp”

Kendi Ekibini Kuracak !

JasonR, FaZe Clan tarafından da Twitter’da oynaylanan bilgiye göre, VALORANT sahnesinde boy göstermek için kendi ekibini kuracak.

Aynı zamanda JasonR’ın ayrılması ile birlikte FaZe ekibi, kendi “FaZe Klan Davetiyesine” katılmakta biraz sıkıntı çekiyor. Aynı zamanda Johnny “Marved” Nguyen ve Zachary “zachaREEE” Lombardo’yu aldıktan sonra şu anda sadece üç oyuncu ekip bünyesinde bulunuyor. Takımın, daha önce yapmış oldukları gibi, sadece bu turnuva için stand-in oyuncu getirecekleri düşünülüyor.

VALORANT takipçileri JasonR’ın Twitch canlı yayınında konuyla ilgili biraz daha bilgi sahibi oldu. Çok gelen sorular üzerine canlı yayında JasonR; “Marved, FaZe kadrosunda yeni duyuruldu, ancak ben artık FaZe ile oynamıyorum. Kadro ile pratik yapmıyorum. Kimin alınacağını da bilmiyorum. dedi.

Yakın zamanda FaZe ekibinin organize ettiği, “Klan Davetiyesi” turnuvasında kimin oynayacağı ise şuan merak konusu. Kendi evinde ve kendi turnuvasında şampiyonluğu kazanmak isteyen ekip, ilerleyen günlerde stand-in oyuncularını duyuracak.

JasonR büyük bir coşku ve destek ile FaZe ekibine dahil olmuştu. Geçmişte de profesyonel CS:GO oyuncusu olması, popülerliğini ve desteğini arttırırken, kısa sürede takımdan ayrılması sevenleri tarafından üzüntüyle karşılandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig’i Lig Aşaması Tamamlandı!

 

Önceki içerikVodafone Freezone Şampiyonluk Lig’i Lig Aşaması Tamamlandı!
Sonraki içerikValorant`ın Yeni Skini Delipop!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin