Hearthstone Masters Tour Online, Asya-Pasifik maçlarıyla devam ediyor. 3.000.000 $’lık ödül havuzundan pay almak ve Masters Tour Şampiyonu ünvanını elde etmek için önemli bir basamak olan bu maçları kaçırmayın.

Hearthstone Masters Tour Online

Hearthstone Masters Tour, bu hafta sonu Masters Tour Online: Asya-Pasifik’le geri geliyor! Kısa süre önce tüm oyuncuların ve görevlilerin sağlığını korumak adına bu turnuvayı tamamen çevrimiçi bir Masters Tour’a dönüştürme kararı alındığı duyurulmuştu.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Dolayısıyla 40 ülkeden 320’nin üstünde oyuncu, HearthstoneMasters Tour 2020’nin 3.000.000 $’lık ödül havuzundan payını almak ve Masters Tour Şampiyonu unvanını elde etmek için çevrimiçi olarak mücadele edecek.

Yayın ve Sunucular

Jia “Jia” Dee, Darroch “Darroch” Brown, Alex “RavenCasts” Baguley, Simon “Sottle” Welch, and Neil “l0rinda” Bond, bu canlı Hearthstone heyecanı esnasında Hearthstone YouTube kanalında seyircilere ve oyun severlere eşlik edecek.

Ayrıntılar

  • Yayın: YouTube.com/HearthstoneEsports
  • Tarihler: 17 Temmuz 2020, Cuma – 20 Temmuz 2020, Pazartesi
  • Yayın Başlangıcı:03:00 Cuma – Pazartesi
  • Ödül Havuzu: Toplamda 3.000.000 $’lık 2020 ödül havuzunun 250.000 $’lık bir bölümü.
  • Format: 4 desteli ve 5 maç üstünden yasaklamalı Conquest formatı.

 

 

 

Önceki içerikOverwatch Ligi 2020 Sezon Ayrıntıları
Sonraki içerikSurvive: Battle Royale Çıkıyor
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin