Brezilyalı espor kuruluşu FURIA Esports, enerji içeceği markası Red Bull ile 2021 sezonu için yeni sponsorluk anlaşması imzaladığını açıkladı. Yıl boyunca, Red Bull markası, FURIA‘nın formasında, tüm canlı yayınlarında ve organizasyonun Red Bull eğitimine ve performansına yaptığı geziler gibi henüz onaylanmamış özel eylemlerde sergilenecek.

FURIA‘nın kurucu ortağı André Akkari, “FURIA’da inşa etmek istediğimiz her şeyi karşılayan başka bir hareket. Her segmentten en büyük markalarla ilişki içindeyiz ve portföye Red Bull’u eklemek FURIA’nın doğru yolda olduğunu gösteriyor.” dedi.

Mali ayrıntılar açıklanmadı, ancak Akkari, FURIA‘nın “sözleşmeden çok memnun olduğunu ve hatta Red Bull ile uzun vadeli bir ilişki olasılıklarından dolayı daha mutlu olduğunu” söyledi. Ayrıca ürün yerleştirme faaliyetlerinin planlandığını belirtti ve “Aslında, Red Bull’u FURIA’da gerçekten tükettiğimiz için buna gerek bile olmayacak. Ürün hayatımıza özgü. ” diye de ekledi.

FURIA‘nın sponsorları arasına, Unilever‘in şampuanı Clear, Nike, bahis sitesi Rivalry, monitör markası AOC, HyperX, LEGION by Lenovo, Aimlab, ödeme yöntemi GamersCard, Twitch ve Whiz‘den sonra Red Bull‘da katılmış oldu.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin