Free Fire’ın geliştiricileri Garena, bugün Undawn adlı yeni zombi hayatta kalma oyununu duyurdu. Undawn, hem mobil hem de PC versiyonunda üçüncü şahıs nişancı olarak oynanabilecek.

Undawn oyunu Tencent’in Lightspeed ve Quantum Studios tarafından geliştiriliyor ve Garena tarafından yayımlanacak. Lightspeed ve Quantum, PUBG’yi Android ve IOS’a getiren oyun şirketlerindendir.

Undawn Oyununun Açıklaması

Undawn, zombilerin istila ettiği bir dünyada geçiyor. Oyunun amacı Undawn dünyasını keşfetmek ve bir üs oluşturmak. Bu üssü oluşturmak için de yollardan malzemeler toplamanız gerekiyor. Ayrıca zombi ordularına karşı savaşmak ve kendinizi korumak için başka oyuncularla da ekip oluşturabilirsiniz. Oyuncular, Undawn oyununu hem PVP hem de PVE modlarıyla oynayabilecekler.

Undawn’un resmi web sitsindeki ekran görüntülerine bakılacak olursa, Undawn ormanlardan şehirlere kadar çeşitli bölgelere sahip olacak. Ayrıca oyunda çeşitli zombiler de yer alacak.

Garena Undawn Indonesia Official Trailer

Undawn, Nisan ayının sonlarına doğru ilk ön aşama testini gerçekleştirecek. Eğer kayıt olmak isterseniz resmi web sitesinde kayıt olabilirsiniz. Ancak ön aşama testi ilk olarak Android cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek. Çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Önceki içerikARAM, League of Legends: Wild Rift’e Geldi
Sonraki içerikVALORANT, Split Haritasında Sage’in Yavaşlatan Küre Taktiği Bulundu
Efe Meriç
Spor lisesi mezunu Efe Meriç, oyun haberleri yazıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin