REKLAMmonsters reloaded advertisement

Epic Games’in vazgeçilmez oyunu Fortnite’ın 7. sezonun ne zaman başlayacağı duyuruldu. 7. sezondan bahsetmeden önce biraz 6. sezona değinelim. Fortnite’ın bazı oyuncuları 5. sezonda hayal kırıklığına uğramıştı. Epic Games ise bu durumu 6. sezonda telafi etti ve oyuna evcilleştirilebilir vahşi hayvanlar, silah yapımı gibi özellikler getirdi ve bu durum oyuncuların dikkatini çekti.

Fortnite’ın 6. Sezonu Ne Zaman Bitiyor ?

Fortnite’ın 6. sezonu 7 Haziran Pazartesi günü sona eriyor. Fortnite bu tarihi zaten kendi Web sitesinden de duyurmuştu. Epic Games, 7. sezonun hazırlıklarını bitiremezse 6. sezonu uzatabilir. Buna hazırlıklı olmakta fayda var. Çünkü bu olay bir kere yaşanmıştı ve oyuncuları hayal kırıklığına uğratmıştı.

Fortnite’ın 7. Sezonu Ne Zaman Başlıyor ?

Fortnite’ın 7. sezonu 6. sezonun bitişinden bir gün sonra yani 8 Haziran 2021 Salı günü başlayacak. Fakat yukarıda da dediğimiz gibi Epic Games, 7. sezonun hazırlıklarını bitiremezse 6. sezonu biraz daha uzatabilir.

6. Sezonda Final Etkinliği Yer Alacak Mı ?

Epic Games, 5. sezona kadar final etkinliğini sürdürdü fakat 5. sezonda final etkinliğine yer vermedi. Bunun yerine Sıfır Kriz Finali adlı lansman etkinliğiyle birlikte direkt olarak 6. sezonu başlattı.

Epic Games, şuanlık 6. sezonun sonunda final etkinliği düzenlemeyi düşünmüyor. Bakalım 6. sezonun sonunda hangi etkinlik bizleri bekliyor.

Önceki içerikVALORANT Desteğe Nasıl Ulaşabilirim
Sonraki içerikBrawl Stars’ın Yeni Güncellemesinde Bazı Hatalar Düzeltildi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin