fifa-21-cifte
REKLAMmonsters reloaded advertisement

PlayStation 4‘ün artık miadını doldurması ve PlayStation 5‘in piyasaya sürülmesi, oyuncuları PS4 mü PS5 mi ikileminde bıraktı. Bu karmaşada para kaybetmek istemeyen EA, oyunculara çifte fırsat imkanını sundu.

fifa-21-cifte-firsat

Çifte Fırsat Nedir?

Bu fırsat, PlayStation 4 için aldığınız FIFA 21 oyununuzu PlayStation 5‘e veya Xbox One’daki oyununuzu Xbox Series X|S’e ücretsiz yükleyebileceğiniz bir sistemdir. Çifte Fırsattan FIFA 22 çıkana kadar faydalanabilirsiniz.

Fırsattan Nasıl Faydalanabilirim?

Fırsattan faydalanabilmek için, PS4’te veya Xbox One’da FIFA 21’i satın almış olmanız ve ilerleyen zamanda konsolunuzu PS5’e veya Xbox Series X|S’e yükseltmiş olmanız gerekiyor. PlayStation’dan Xbox’a geçişte veya tam tersi durumda fırsattan yararlanamayacağınızı belirtelim.

Eğer oyunun dijital sürümünü alırsanız, fırsattan faydalanmak için bu linkten EA Yardım Ekibi ile iletişime geçerek oyununuzu yükseltebilirsiniz.

Oyunu yükselttikten sonra PlayStation 4 veya Xbox One cihazınızda da kullanabileceksiniz. Yükseltmeden önce oyununuzda kaydettiğiniz tüm FIFA Ultimate Team ve VOLTA Football ilerlemeleriniz yeni konsolunuza aktarılacak. Ancak Ortak Sezonlar, Online Sezonlar, Kariyer Modu, Pro Clubs vb. oyun modlarındaki ilerlerlemeleriniz konsola özel olacak ve aktarma işlemi yapılmayacak.

Fırsatın en güzel özelliklerinden birisi ise konsollar arası online mücadeleye imkan tanıması oldu. Yani PlayStation 4 sahipleri PlayStation 5 kullanıcılarıyla, aynı şekilde Xbox One kullananlar Xbox Series X|S’i olanlarla online FIFA 21 oynayabilecek.

FIFA 21 NXT LVL sürümüne sahip olan kullanıcılar fırsattan faydalanamayacak.

Detaylı bilgi için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

 

Önceki içerikNatus Vincere, CS:GO BLAST Premier Finalleri için B1T’yi Kadroya Ekledi
Sonraki içerikPUBG Mobile, Endonezyalı Rapçi İle İşbirliği Yapıyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin