Fifa 21 3.1 güncellemesi konsollara geldi. PlayStation 4 ve Xbox One’a geldi. Oyunda artık tüm müzikleri devre dışı bırakabileceksiniz. Fifa’nın oyun ayarlarında ”Tüm müziği devre dışı bırak” seçeneğini bulunacak. Bunun sebebi ise Twitch’in yeni kurallarında geçen müzik ile ilgili telif konularıydı. Fifa 21 müzikleri arasında Dua Lipa, Tame Impala ve Charli XCX gibi sanatçılara yer vermekte. Bazı yayıncılar Fifa 21 oynarken bu müzikler açık olunca Twitch’ten videoları siliniyordu. Twitch’in bu kuralı 20 Ekim’de yürürlüğe girdi. Güncelleme ise 21 Ekim’de Pc versiyonuna gelmişti. Fakat konsol oyuncuları için bu güncelleme biraz zaman aldı.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

Fifa 21 3.1 güncellemesinde bir diğer nokta ise oyundaki modlara gelen değişiklikler. Fifa 21 3.1 güncellemesinde FIFA Ultimate Team, Kariyer Modu ve Volta moduna birçok çeşitli değişiklikler de içeriyor.

Ultimate Team 

Ultimate Team, seçilen bir oyuncu öğesine ait bir pozisyonu değiştirme zarfı oyuna eklendi.

Kariyer Modu

Kariyer moduna gelen güncelleme Gençlik haritasına eklenen ülkeler aşşağıdaki gibidir.

  • Maceristan
  • Bulgaristan
  • İzlanda

Transfer Pazarı

Transfer pazarında çoğu oyuncu transfer tekliflerini ayarlayamamaktaydı. Bu hata düzeltildi. Ayrıca ”Maç kurulamıyor”, ” Maça Katılınamadı” gibi hatalarda düzeltildi.

Önceki içerikHearthstone’dan Ayrılık Haberi Geldi
Sonraki içerikFirst Strike 1. Eleme Final Karşılaşması

2 Yorum

  1. Fifa21 de güncellemedensonra bazı futbolcular silinmiş örneğın çin liginde A.talisca tekrar güncellenme ile geri gelirmı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin