FastPay PUBG Türkiye Şampiyonasının tamamlanmasının ardından Yaz Şampiyonası yani 2.sezonu için mücadele edecek son takımların belirleneceği elemelerin sonuna gelindi.

Türkiye Şampiyonası elemelerinden düşen 8 takım ile Amatör Şampiyonası 3-10. sıralama arasındaki takımların bir araya geldiği Promo elemelerinde iki gün olmak üzere 12 maç üzerinden olan elemenin sonucunda Vagrancy takımı elemeyi ilk maçtan itibaren domine ederek FastPay PUBG Türkiye Yaz Şampiyonasına lider olarak çıkmayı başardı. Liderliği 12 maçta 126 puan toplayarak elde ettiler. 2. ve 3. sıraları ise EsportTimes ve Mod-Z takımları takip etti.

Son maçta 8.’lik mücadelesi ise çok heyecanlı anlara sahne oldu. Son maç bir çok takımın ilk 8 takım iddiası olmasıyla beraber takımların üstündeki yük oldukça fazlaydı. Yüksek öldürmeli zafere ihtiyacı olan Alliance Espor ekibi 16 öldürme puanı ile 1. olarak 7. sıraya yükseldi ve kendine fastPay PUBG Yaz Şampiyonası’nda yer buldu. 8. sıranın sahibi ise öldürme puanı averajı ile Leviathan takımı oldu ve adını fastPay PUBG Yaz Şampiyonası’na yazdıran son takım da olmayı başardı . İşte fastPay PUBG Yaz Şampiyonası Promo sonuçları:

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin