Simülasyon oyun serileri arasında özel bir yere sahip olan Farming Simulator 19,Epic Store’da ücretsiz verilecek. 30 Ocak tarihinden itibaren bir hafta boyunca oyunu ücretsiz bir şekilde hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu gelişmeyle Epic Store, Farming Simulator 19 ile oyuncuları şaşırttı. Bağımsız oyunların yanında büyük bir oyun kalan yapım, çevrimiçi şekilde oynanabiliyor.

Farming Simulator 19, Focus Home Interactive tarafından yayınlanan oyun, simülasyon oyunları arasında ayrı bir yere sahip.

FS19, ayrıca yüksek sistem gereksinim ihtiyacı da gerektirmiyor.

Kısaca oyunun hakkında kısmı ise şu şekilde,

Milyonlarca satan seri, 2018’de büyük bir adım atıyor ve mükemmel çiftçilik simülasyonu bu yıl grafik motoru tamamen yenilenmiş olarak geri dönerek bilgisayarlardaki en derin ve en eksiksiz çiftçilik deneyiminin yanı sıra, en çarpıcı ve sürükleyici görsel ve efektleri sunuyor.

Farming Simulator 19, serinin gelmiş geçmiş en kapsamlı araç listesiyle büyük bir adım atıyor! Başta ilk kez oyuna dahil olan dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere dahil olmak üzere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve daha pek çoğunun aralarında bulunduğu endüstrinin önde gelen markalarına sadık kalınarak yeniden yaratılmış araç ve makineleri kontrol edeceksin.

Epic Games’e buradan ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin