Epic Games yılbaşına kadar 15 gün boyunca her güne 1 ücretsiz oyun verecek. Bir başka güzel haberse Epic Games 60 TL’lik kupon kampayasını da başlattı. Tek yapmanız gereken bugün verilen ücretsiz oyunu kütüphanenize eklemek.

Epic Kuponu Nedir?

Epic Kuponu, Epic Games Store’dan uygun oyunları satın alırken ödeme bölümünde uygulanan Epic Games Store kuponudur.

Yılbaşı Tatili İndirimi Sırasında 60 TL değerindeki ilk kuponu nasıl alabilirim?

Yılbaşı indiriminin başlamasını kutlamak için Epic games 60 TL değerinde bir indirim kuponu da verdi. Kuponu görmek için oturum açın. Sonra başlatıcıdan veya web sitesinden hesap menüsüne tıklayarak ve “Kuponlar” bölümünü seçebilirsiniz.

60 TL Değerindeki Epic Kuponu Nasıl Kullanılır?

60 TL değerindeki Epic Kuponun, Epic Games Store’dan fiyatı 79,99 TL ve üzeri olan bir sonraki uygun herhangi bir oyunu satın aldığında ödeme bölümünde otomatik olarak uygulanır. Bir alışveriş sepetinde birlikte satın alınan oyunların her birinde ödeme sırasında 60 TL indirim olacak. Yani, iki uygun oyun içeren tek bir alışveriş sepeti satın alımında toplamda 120 TL indirim alacaksın. Üç uygun oyun içeren satın alımında ise toplamda 180 TL indirim alacaksın. Şu anda alışveriş sepetinde bir seferde en fazla 50 oyun satın alabilirsin.

60 TL Değerindeki Epic Kuponunun Son Kullanma Tarihi Nedir?

Yılbaşı Tatili İndirimi sırasında alınmış olup kullanılmayan tüm 60 TL değerindeki Epic Kuponları, 6 Ocak Perşembe günü 19.00’da geçerliliğini yitirir.

Önceki içerikASUS, ProArt Display PA329CV ve PA328CGV Modellerini Duyurdu
Sonraki içerikRed Bull M.E.O. Wild Rift’te Türkiye’nin En İyi Takımı Belli Oluyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin