Epic Games, her hafta düzenlediği oyun kampanyaları ile adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle Star Wars Battlefront II ile oldukça konuşulan platform, verdiği ücretsiz oyunlara hız kesmeden devam ediyor. Platformun bu hafta vereceği oyunlardan birisi For The King, bir diğeri ise Metro: Last Light Redux oldu. İsterseniz lafı fazla uzatmadan siz değerli takipçilerimizi oyunlar ile baş başa bırakalım.

For The King

IronOak Games tarafından geliştirilen oyun, ilk olarak karşımıza 19 Nisan 2018 tarihinde çıkmıştı. Sıra temelli bir RPG oyunu olan For The King, size oldukça güzel bir deneyim sunuyor. Çıkışından beri çok fazla popüler hale gelemeyen oyun, bu kampanyayla birlikte bir hayli takipçi elde edebilir. Oyunu isterseniz tek başınıza veya isterseniz en fazla 2 arkadaşınız ile ortaklaşa oynayabilirsiniz. Oyunun Epic Games sayfası için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

For The King - Launch Trailer | PS4

Metro: Last Light Redux

Ünlü bir seri olan Metro oyun serisini duymayanınız yoktur herhalde. Yine de duymayanlar için kısa bir özet geçelim. Aslında Metro, özünde bir roman serisi. Romandan uyarlanması sebebiyle oyun oldukça sağlam bir hikayeye ve sürükleyiciliğe sahip. Oyunun vermeye çalıştığı hayatta kalma, gerilim ve korku temalarını oldukça kuvvetli hissedebiliyorsunuz. Öyle ki oyun içinde ateş etmeden önce iki kez düşünür hale geliyorsunuz. Oyunu daha önce GOG ücretsiz olarak dağıtmıştı. Eğer hala oyun sahibi değilseniz mutlaka almanızı öneririz. Ayrıca oyunun Epic Games sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Metro: Last Light - Launch Trailer

Herkese bol oyunlu hafta sonları dileriz. Görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin