epic games store

Epic Games her hafta verdiği ücretsiz oyunları hız kesmeden devam ediyor. Epic Games, bir hafta içerisinde tam üç adet bedava oyun vermeye hazırlanıyor. Ayrıca 15 Nisan tarihinde başlayacak olan kampanya 22 Nisan tarihinde sona erecek. Bu yüzden oyunları bedavaya almak için elinizi biraz çabuk tutmanız iyi olacaktır. Aynı zamanda oyunları bir sefer kütüphanenize ekledikten sonra sürekli erişebileceğinizi belirtmekte fayda var. Lafı fazla uzatmadan oyunlara geçelim.

Bedava Oyunlar

The First Tree

Steam üzerinde 18,50 TL fiyat etiketiyle satılan oyun, size oldukça farklı bir hikaye sunuyor. Oyunda bir karakterin rüyasında iken tilkiyi canlandırıyorsunuz. Ayrıca tilki ile oldukça duygusal bir hikayeye şahit oluyorsunuz. Çok fazla uzun oyun süresi olmayan bu oyunu 4 saat içerisinde bitirebilirsiniz. Eğer farklı bir deneyim arıyorsanız şans vermenizi öneriyoruz. Oyunu 15 Nisan tarihinden itibaren bedava olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

The First Tree - Launch Trailer | PS4

Deponia: The Complete Journey

Anime tarzı oyunları seviyorsanız zaten bu oyunu duymuşsunuz demektir. Ayrıca Deponia serisinin üç oyununun da bulunduğu bu paket şu anda Steam üzerinde 100 TL gibi bir fiyata satılıyor. Anime tarzı oyunları seviyor, eğlenceli ve komik bir oyun arıyorsanız oyunu bir denemenizi öneririz. Oyunu 15 Nisan tarihinden itibaren Epic Games üstünden bedavaya alabilirsiniz.

Deponia - The Complete Journey: Story Trailer

Ken Follett’s The Pillars of the Earth

Deponia serisinin yaratıcılarının bir diğer oyunu olan The Pillars of the Earth, aslında bir kitaptan uyarlandı. Dolayısıyla kitaptan uyarlandığı için oyunun hikaye yönü oldukça kuvvetli. Eğer kitaplardaki gibi akıcı bir hikayeye sahip oyun deneyimi istiyorsanız tam yerindesiniz. Grafiksel olarak pek bir şey sunamasa da oyun bize güzel bir macera sunmaya çalışmış. Ayrıca oyunu 15 Nisan tarihinden itibaren bedava olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

The Pillars of the Earth - Release Trailer

Bize 3 adet oyun veren Epic Games kampanyalarına öteki haftalarda da hiç ara vermeyecekmiş gibi gözüküyor. Siz değerli takipçilerimize Epic Games’in vereceği kayda değer her oyunu sunmaya çalışacağız. Herkese iyi haftalar dileriz. Diğer haberlerimizde görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin