epic games store

Epic Games durmak bilmeyen kampanyalarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla adından sıkça söz ettiren platform, bu kez bir gizemli oyun vermeye hazırlanıyor. Gizemli oyunun neden bu kadar önemli olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Zira Epic Games gizemli oyun kampanyasında daha önce GTA V, Civilization VI gibi önemli oyunları dağıtmıştı. Bu yüzden haftaya dağıtacağı gizemli oyun için şimdiden herkes heyecanlanmış durumda.

Henüz verecekleri bu oyun için bir bilgi sızdırılmadı. Eğer büyük bir oyun vermeye hazırlanıyorlarsa bunu önceden saklamaları oldukça normal. Verecekleri oyun zira büyük yankı uyandıracaksa, önceden bunun tanıtımını gayet iyi yapacaklardır. Bize düşen tek şey haftayı beklemek oluyor.

Days Gone oyunu çıkışını gerçekleştireceği için bir çok oyun sever Days Gone’ın verilebileceğini düşünüyor. Fakat bize kalırsa oyun yeni çıkacağı ve çok rağbet göreceği için pek mümkün değil. Yine de böyle bir durum olursa şaşırmayız tabi ki.

Epic Games’in vereceği oyunun 20 Mayıs tarihinde erişime açılacağını belirtmekte fayda var. Şimdiden 20 Mayıs’ta görüşmek üzere. Herkese iyi hafta sonları!

1 Yorum

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin