Electronic Arts, EA Play Live 2021 etkinliğinde önümüzde ki günlerde bizi hangi oyunların beklediği konusunda duyurular yaptı. EA Play 2021 etkinliği ile bizi bekleyen yeni oyunlar ve modları sizler için derledik;

BattleField 2042 Portal Modu

BattleField 2042’ye gelen bu mod ile oyunları birleştirmemize olanak sağlıyor. Bu modda Battlefield 2042, Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 ve Battlefield 3’ten öğeler bulunuyor ve bu öğeleri moda dahil edebiliyoruz. Ayrıca 40’dan fazla silah, 6 klasik harita, 40’tan fazla vasıta, 7 farklı ordu bu modda bulunacak ve oyuna eklenebilecek.

BattleField 2042 Portal Çıkış Tarihi: 22 Ekim, 15 Ekim (EA Play)
Çıkış Yapacağı Platformlar: PC, PS4, PS5, Xbox One, and Xbox Series S/X
Battlefield 2042 | Battlefield Portal Official Trailer

Dead Space Remake Duyuruldu

Dead Space’in yeni nesil konsollar ve PC için Remake yani yeniden yapıldığı duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi henüz belirtilmedi ancak bir tanıtım videosu ile EA Play Live 2021 etkinliğinde duyuruldu.

Dead Space Çıkış Tarihi: Belirli Değil
Çıkış Yapacağı Platformlar: PC, PS5, and Xbox Series S/X
Dead Space Official Teaser Trailer – EA Play Live 2021

Lost in Random Duyuruldu

Fe geliştiricisi Zoink Games, Tim Burton’dan ilham alarak gotik aksiyon macera oyunu ile geri döndü. Oyun zardaki her şeye dönüş yapıyor. Hatta hayatta kalmak için yuvarlayacağımız Dicey adında bir ölü karakter bile var, ayrıca oyundaki kartları da kullanabiliyoruz.

Lost in Random Çıkış Tarihi: 10 Eylül 2021
Çıkış Yapacağı Platformlar: PC, PS4, PS5, Xbox One, and Xbox Series S/X
Lost in Random – Official Gameplay Trailer

Apex Legends Emergence Güncellemesi

Apex Legends Emergence güncellemesi ile yeni bir Apex Legends karakteride duyuruldu. Apex Legends’ın yeni karakterinin adı Seer. Yeni karakter Seer’in oynanış videosu 26 Temmuz 2021 tarihinde yayımlanacak. EA Play Live’da ayrıca Apex Legends Pro League ikinci sezon için 5 Milyon Dolarlık ödül havuzunu duyurdu.

Apex Legends Emergence Sezon 10 Güncelleme Tarihi: 3 Ağustos 2021
Apex Legends: Emergence Launch Trailer

Knockout City 2. Sezon

Electronic Arts’ın çok oyunculu süper güçlü yakar top oyununun ikinci sezonu aşıklar köprüsü, piramit, gotik katedral ve çocuk yatak odası gibi yeni ortamlar ile birlikte gelecek. Ayrıca 2. sezonda gelecek güncelleme ile yapışkan gazlı içecek püskürten ve oyuncunun görüşünü engelleyen yeni bir top türü gelecek.

Knockout City 2. Sezon Çıkış Tarihi: 27 Temmuz 2021
Knockout City Season 2 — Fight at the Movies Launch Trailer

Grid Legends Duyuruldu

Ünlü yarış oyunları yapımcısı şirket olan Codemaster’ın Electronic Arts’a geçmesinden sonra EA, yeni yarış oyunu serisi olan Grid Legends’i EA Play Live 2021 etkinliğinde duyurdu. Grid Legends’de Netflix’in Sex Education’ından Ncuti Gatwa da dahil olmak üzere aktörlerle dolu film tarzı hikaye modu yer alacak ve kamera içi görselleri The Mandalorian’daki sanal prodüksiyonla harmanlanacak performans gösteriyor. Grid Legends’da 100’den fazla özelleştirilebilir araba ve 130 farklı pist bulunacak. Farklı tipteki arabaları istediğimiz pistlerde ve istediğimiz pit olanakları ile kullanabileceğiz. Yani oldukça özelleştirilebilir ve hikayeli yeni bir yarış oyunu bizi bekliyor.

Grid Legends Çıkış Tarihi: 2022 Yılı
Çıkış Yapacağı Platformlar: PC, PS4, PS5, Xbox One, and Xbox Series S/X
GRID Legends | Official Reveal Trailer

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin