Online olarak düzenlenen DreamHack PUBG ShowDown turnuvasının grup aşaması tamamlandı ve final aşamasına çıkan 16 takım belli oldu.

DreamHack PUBG ShowDown, 2-10 Mayıs 2020 tarihleri arasında online olarak Avrupa’da düzenleniyor. Turnuvada toplam 24 takım, 15.000$’lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor.

Turnuvanın grup aşamasına 16 takım direkt davet alırken, geriye kalan 8 takım kapalı elemeler sonucunda grup aşamasına katılmaya hak kazandı. Grup aşamasında mücadele eden 24 arasında, ilk 16’yı giren takımlar bir üst aşamaya çıkmaya hak kazandı.

Ülkemizi turnuvada mücadele eden Blaze, Etiget Esports,Istanbul Wild Cats ve Digital Athletics‘te grup aşamasında mücadele etti. Digital Athletics ve Etiget Esports grubu ilk 16 sırada bitirerek bir üst tura çıkmaya hak kazanırken, geriye kalan 2 takımımız ilk 16’ya giremeyerek turnuvaya grup aşamasında veda etti.

Turnuvanın final aşaması 9-10 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Temsilcimiz Digital Athletics‘e bu zorlu turnuvada bol şanlar diliyoruz.

 

Önceki içerikHellcase Cup 8’de gruplar belli oldu
Sonraki içerikFood Swole Patrol’dan Ayrılıp Valorant’a Geçti

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin