Eski CS:GO oyuncuları Valorant’a geçmeye devam etmekte. Cloud9’un eski CS:GO oyuncusu Daniel “vice” Kim artık Valorant için mücadele verecek. Cloud9’un Valorant takımında mücadele edecek olan ve Vice’a eşlik eden eski CS:GO oyuncuları ise şöyle:

  • Tyson “TenZ” Ngo
  • Skyler “Relyks” Weaver
  • Mitch “mitch” Semago
  • John “shinobi” Abastado

Tyson “TenZ” Ngo daha öncelerinde Cloud9’un CS:GO oyuncusu olarak oynamıştı. Vice daha önce 2015’te Denial, 2016’da  eUnited, 2017’de Rogue takımlarında shinobi ile birlikte forma giymişti.

REKLAMmonsters reloaded advertisement

 

2015 yılında CS:GO kariyerine başlamıştı. İlk takımı Denial Esports için sahada mücadelesini verdi ve daha sonralarında takımını değiştirerek Team SoloMid’e katıldı. Başkan Yardımcısı iBUYPOWER, 2018 Bahar Daveti’nin yarı finallerine ve DreamHack Open Austin 2018’in büyük finallerine katılmayı başardı. Team SoloMid 2018 FACEIT Londra Major Şampiyonası’na katılmaya hak kazanmıştı.

Daniel “vice” Kim Valorant’ın kapalı betasından beri Valorant oyununu oynamaktaydı. Bu zamana kadar ise Cloud9 kadrosunda yer alma şansı bulmuştu. Cloud9, son oyuncu olarak takımına Vice katmayı başardı. Bundan sonraki dönemlerde  FACEIT’te düzenlenen VALORANT Ignition etkinliklerinde yer alacaklarınıda bildirdiler.

Önceki içerikVodafone Freezone Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final Maçları Tamamlandı
Sonraki içerikCS:GO – Lekr0, North Ekibine Transfer Oluyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin