COVID-19 salgını nedeniyle, Call of Duty League playoff’ları ve şampiyonluk mücadelesi çevrim içi olarak oynanacak. Ayrıca ligin, çevrim içi maçlarda adil oyun ve rekabetçi bütünlük sağlamak için ek önlemler alacağı duyuruldu.

Uzun bir süredir Call Of Duty ligi çevrim içi olarak oynanıyor. Gidişata göre sezon da çevrim içi olarak sona erecek gibi görünüyor. CDL karar hakkında bir açıklama yaptı. “Rekabetçi bütünlüğü sağlamak için tüm ekiplere, bir şüpheye mahal vermeden izlenebilmesi için kamera kurulumu sağlanacağını” söyledi. Ayrıca ekiplere test etmeleri için üç sunucu verilecek ve oynanacak sunucuyu kendileri belirleyecekler.

Bununla birlikte, herkes bu karardan memnun değil. Çünkü bazı takımlar maçlar çevrim içi oyuna geçtiğinden beri daha iyi performans gösterdi. Seth “Scump” Abner de sunucu seçimine dair endişelerinden bahseden oyuncular arasında. Twitch’te bazı takımların oyuncularının Amerika Birleşik Devletleri’ne yayıldığı da söylendi.

Call of Duty liginde, “Florida Mutineers” çevrim içi oynamaya başladığından beri hızla yükseldi. Play-off’larda ve final mücadelesinde favori olan Mutineers’i, Huntsmen, Atlanta FaZe ve Dallas Empire takip ediyor. Call of Duty League, etkinliğin asıl kurallarını önümüzdeki haftalarda daha detaylı açıklayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Fortnite’a Yeni Arabalar Geliyor

Önceki içerikFortnite’a Yeni Arabalar Geliyor
Sonraki içerikVALORANT 1.3 Yama Notları Yayınlandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin