Activision Call of Duty: Warzone ücretsiz olacak ve Modern warfare sahipleri de oynayabilecek. Oyun bugün akşam saatlerinde erişime açılacak.

Activision’dan Bedava Battle Royale Oyunu

Son birkaç yılın en popüler oyun türlerinden biri olan Battle Royale, hala zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Activision’dan da pek beklenmeyen Call Of Duty, Warzone isimli bedava oyun oyunculara sunulacak.

Battle Royale türünde olacak Warzone isimli oyunun haritası belirtilene göre devasa olacak. Bu haritada 150 oyuncu, 2 farklı modda birinci olmak için yarışacak. Ayrıca oyun Call Of Duty Modern Warfare sahiplerine 4 saat daha erken açılacak.

Battle Royale modunun dışındaki diğer bir mod olan Plunder modunda ise oyunda en çok parayı biriktiren oyuncu olmak gerekiyor. Bunun için de bolca loot yapmak, gizli ganimetleri bulmak önemli.

5 Ayrı Araç ve Hava Araçları Yer Alacak

Oyunda 5 ayrı araç kullanılabilecek. Bunların arasında hava araçları da yer alıyor. Oyunda ayrıca Gulag adı verilen yeni bir özellik denenecek. Buna göre, bir oyuncu ilk kez öldüğünde, kendini başka bir oyuncu ile bir hücrede bulacak.

Oyuncu bu hücreden çıkabilmek için rakip oyuncuyu yenmek zorunda olacak. Teke tek kapışmayı kazanan tekrar oyuna dönerken, kaybeden ise maç bitene kadar beklemek zorunda olacak. Veya oyundaki arkadaşları yeterli nakit toplayabilirse, oyun dışı kalan oyuncuyu tekrar oyuna alabilecek.

Belirlenmiş Sistem Gereksinimleri Bulunmuyor

Oyunun sistem gereksinimleri henüz belli olmasa da COD Modern Warfare’a yakın olacağı tahmin ediliyor. Paylaşılan duyuruda belirtilene göre Modern Warfare sahipleri sadece 15-20 GB aralığında bir indirme yapacakken, sıfırdan oyunu indirecek olanlar en az 80-100 GB arası büyüklükte bir veri indirecek. Oyunu PS4’teki PlayStation Store, Xbox One’daki Xbox Store veya PC’deki Battle.net platformlarından indirebilirsiniz.

Önceki içerikDoom Eternal sistem gereksinimleri belli oldu
Sonraki içerikCalyx Yeni Takımı Envy ile Americas Minor’a Gidiyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin