Temsilcimiz Ismailcan “⁠XANTARES⁠” Dörtkardeş‘in takımı BIG , sonradan dahil olduğu BLAST Premier Spring 2021 etkinliğinde A Grubunu lider olarak tamamladı.

BIG A Grubu ilk maçında OG takımı ile karşılaştı. Inferno haritasını 16-12, Dust2 haritasını 16-13 kazanan BIG takımı upper braket finalinde NIP takımıyla karşılaşmaya hak kazandı. NIP takımına karşı 2-0 kaybeden BIG, konsolidasyon finalinde dünya 1 numarası Astralis‘in rakibi oldu. Bu turnuvada bekleneni veremeyen Astralis, rakibine 2-0 yenilmekten kurtulamadı. Turnuvayı 7-9 arasında bitiren Astralis, 7500 dolar kazandı. Astralis, BLAST Premier Finallerine kalabilmek için 13 Nisan‘da yapılacak olan BLAST Premier Spring Showdown etkinliğine katılacak.

Rakibi Astralis‘i 2-0 ile geçen BIG A Grubu finalinde tekrardan NIP takımının rakibi oldu. İlk maçın rövanşını almak isteyen Alman takımı, Vertigo haritasında fırtınalar estirdi ve haritayı 16-2 kazandı. NIP Overpass haritasında biraz toparlansa da haritayı 16-14 maçı da 2-0 kaybetmekten kurtulamadılar. BIG takımında Florian ‘syrsoN‘ Rische‘in etkili oyunu galibiyette büyük rol oynadı. Bu galibiyetle BIG A Grubunu lider olarak tamamladı. Ayrıca 25.000 dolar ve BLAST Premier Final‘lerine doğrudan katılmaya da hak kazandı.

Yaklaşan CS: GO Etkinliği;

IEM Katowice 2021 Play-In 16-17 Şubat 2021

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin